Zdjęcie na którym widoczna jest poczekalnia kancelarii w Niemodlinie.

O kancelarii

Kancelaria Notarialna znajduje się na pierwszym piętrze budynku przy ul. Bohaterów Powstań Śląskich 32 w Niemodlinie, gdzie swoją siedzibę posiada również PZU. Budynek mieści się przy głównej ulicy Niemodlina, a w sąsiedztwie Kancelarii znajduje się Urząd Miejski z wydziałem Starostwa Powiatowego. Bezpośrednio przed budynkiem Kancelarii znajduje się bezpłatny parking. Kancelaria notarialna świadczy pełen zakres usług notarialnych w sposób rzetelny i profesjonalny, działając w oparciu o najwyższe standardy zawodowe i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Zdjęcie notariusz Katarzyny Adaszyńskiej

notariusz

Katarzyna Adaszyńska

W 2008 roku ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Pracowała w kancelarii notarialnej od 1996 roku.

Odbyła aplikację notarialną, a po jej ukończeniu i zdanym egzaminie notarialnym była asesorem notarialnym, a następnie zastępcą notarialnym w kancelarii notarialnej Anny Zagórskiej.

9 czerwca 2017 roku decyzją Ministra Sprawiedliwości została powołana na stanowisko notariusza w Niemodlinie i od dnia 1 sierpnia 2017 roku prowadzi własną Kancelarię Notarialną w Niemodlinie.

asystent notariusza

Joanna Mróz

Ukończyła studia na Wydziale Ekonomiczno – Pedagogicznym Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Opolu w 2016 roku.

Pracowała w kancelarii notarialnej od 1995 roku.

Zatrudniona na stanowisku asystenta notariusza w tutejszej Kancelarii od dnia jej powstania.

Zdjęcie asystent notariusza Joanny Mróz